• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.55

20 квітня

"Динамо" почало чемпіонат важким матчем з "Ворсклою": відеоогляд

У Києві відбувся матч 1-го туру Прем'єр-ліги, в якому київське "Динамо" приймало "Ворсклу". Зустріч другої та третьої команди минулого сезону завершилася перемогою перших з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі був забитий на 34-й хвилині, коли після помилки Шуста Бесєдін пробивав по воротах, а сфера від Даллку залетіла у сітку.

У другому таймі на полі було мінімум футболу, причиною чому став безперервний дощ у столиці.

"Динамо" - "Ворскла" 1:0

Гол: Даллку (34, автогол).

"Динамо": Бойко, Морозюк, Кадар, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко, 76), Циганков, Буяльський, Вербич, Бесєдін.

"Ворскла": Шуст, Пердута, Чижов, Даллку, Сапай, Чеснаков, Кравченко (Габелок, 82), Кобахідзе (Кадімян, 71), Кулач (Мисик, 64), Ребенок, Коломоєць.

Попередження: Морозюк - Чижов, Кравченко, Кобахідзе, Кулач, Чеснаков, Мисик.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболіст "Динамо" прийняв несподіване рішення про своє майбутнє.