Субота, 20 квітня

19 квітня

Маріуполь - Юргорден: відео голів

26 серпня в Одесі на стадіоні "Чорноморець" відбувся матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому "Маріуполь" з донецької області в овертаймі переміг "Юргорден" і вийшов до наступного кола.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Маріуполь" - "Юргорден".

Рахунок був відкритий в середині другого тайму. Олександр Пихаленок пробив з-за штрафної, м'яч зачепив захисника шведської команди, дезорієнтував воротаря і влетів в кут воріт - 1:0. Втім, шведи незабаром зуміли відігратися. Аліу Баджо точно пробив п'ятою після пасу Харіса Радетінаца - 1:1. З цим результатом завершився основний час. Так як в першому матчі команди також зіграли 1:1, поєдинок перейшов в додатковий час.

Вирішальний епізод стався на 97-й хвилині. Маріупольці заробили пенальті, який чітко реалізував Руслан Фомін - 2:1. Шведи спробували відігратися, але в цьому не досягли успіху.

"Маріуполь" - "Юргорден" - 2:1 (0:0)

Голи: Пихаленок (63), Фомін (97, з пенальті) - Баджи (78)

У третьому раунді кваліфікації "Маріуполь" зіграє з французьким "Бордо". Перший матч відбудеться 9 серпня, а у відповідь - 16 серпня.

Раніше "Апостроф" публікував відеоогляд першого матчу "Юргорден" - "Маріуполь".