Середа, 24 квітня

24 квітня

Яскрава гра українського воротаря допомогла "Реалу" обіграти "Ювентус" на Кубку чемпіонів: відеоогляд

Голкіпер збірної України Андрій Лунін провів другий матч за мадридський "Реал". Воротар взяв участь в поєдинку Міжнародного кубка чемпіонів проти "Ювентуса".

Лунін вийшов на заміну в другому таймі і відіграв 30 хвилин. Упевнена гра українця і кілька хороших сейвів дозволили "Реалу" втримати перевагу над суперником і виграти з рахунком 3:1.

Особливо яскравим вийшов сейв Луніна на 81-й хвилині матчу - голкіпер продемонстрував феноменальну реакцію після удару з близької відстані.

Перемогу "Реалу" принесли дубль Марко Асенсіо і гол Гарета Бейла. "Ювентус" відзначився завдяки автоголу Дані Карвахаля.

Після матчу головний тренер мадридців відзначив хорошу гру основного голкіпера команди Кейлор Наваса, а також Луніна.

"Реал" - "Ювентус" - 3:1

Голи: Бейл, 39, Асенсіо, 47, 56 - Карвахаль, 12 (у свої ворота).

"Реал": Навас (Лунін, 64), Карвахаль (Одріосола, 46), Начо (Едегор, 78), Санчес (Леон, 78), Регуілон, Кроос (Льоренте, 46), Вальверде, Бейл (Васкес, 46), Себальос (Майораля, 64), Іско (Асенсіо, 46), Бензема (Вінісіус, 46).

"Ювентус": Щесни (Перін, 63), Кансельє, Бенатіа (Лайки, 63), К'єлліні (Бардзальї, 72), Де Шильйо, Хедіра (Фагіолі, 46), Пьяніч (Фернандес, 71), Маркізіо, Бернардескі, Фавіллі (Перейра, 63), Сандро.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Лунін зберіг свої ворота сухими в дебютному матчі за "Реал".

Розділ: Спорт Тема: Футбол