Четвер, 18 квітня

18 квітня

Російський топ-клуб сенсаційно розгромлений в Лізі Європи: відеоогляд

Російський "Зеніт" зазнав сенсаційної поразки в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. У Мінську пітерці були розгромлені місцевим "Динамо".

Зустріч завершилася перемогою білоруського клубу з рахунком 4:0. Тричі господарі поля відзначилися до перерви, ще один м'яч провели у другому таймі.

Відзначимо, що для "Зеніту" ця поразка стала найбільшою на євроарені з 1989 року (0:5 від "Штутгарта").

Матч-відповідь команди проведуть 16 серпня.

"Динамо" Мінськ - "Зеніт" - 4:0
Голи: Ніколіч, 12, 67, Хващинський, 32, Галовіч, 41

"Динамо": Горбунов, Бєгунов, Роша, Галовіч, Шитов, Ніколіч (Макась, 79), Яхая, Корзун, Швецов, Хващинський (Капленко, 61), Іванов (Гуренко, 82).

"Зеніт": Лодигін, Анюков, Мевля, Іванович, Набиуллин, Кузяєв, Краневіттер (Оздоєв, 83), Ернані, Шатов, Рігоні (Єрохін, 46), Дріуссі (Заболотний, 46).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що московський "Спартак" програв грецькому ПАОКу у Лізі чемпіонів.