Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Зоря - Брага: відео голів

У Запоріжжі відбувся перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між "Зорею" та "Брагою". Поєдинок завершився бойовою нічиєю з рахунком 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Зоря" - "Брага".

У першому таймі команди голів не забили, хоча одного разу гравець "Браги" вийшов один на один, але "Зорю" врятував воротар.

В середині другої половини матчу рахунок відкрив Рікарду Орта, який точно пробив з близької відстані - 0:1. Втім, вже через кілька хвилин "Зоря" відігралася зусиллями Олександра Караваєва, який класно пробив з льоту - 1:1.

У кінцівці зустрічі у "Зорі" було ще кілька непоганих моментів, але матч завершився внічию. Поєдинок у відповідь відбудеться в Португалії 16 серпня.

"Зоря" - "Брага" - 1:1 (0:0)

Голи: Караваєв (72) - Орта (69)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Лізі Європи назвали претендентів на звання найкращого гравця за підсумками минулого сезону.