• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Фанат розбив голову арбітру під час матчу Ліги Європи: опубліковано відео

Асистент головного арбітра матчу третього раунду кваліфікації Ліги Європи "Штурм" - АЕК (2:0) Фредрік Клівер постраждав від дії одного з фанатів.

Незадовго до кінця другого тайму арбітру розбили голову. Один з уболівальників кинув з трибун предмет з рідиною (за різними даними банку або стакан з пивом).

Головний арбітр матчу після цього прийняв рішення відвести команди з поля, а відновив гру лише через 40 хвилин. Кліверу надали необхідну медичну допомогу, однак його обов'язки в кінці зустрічі виконував четвертий арбітр.

Фанат, який травмував арбітра, після матчу намагався сховатися, проте був затриманий поліцією - співробітники правоохоронних органів попередньо знайшли його по відео.

"Штурм" засудив фаната і приніс свої вибачення. Найближчим часом щодо вболівальника будуть застосовані санкції.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що команда Марадони зазнала нищівної поразки в Лізі Європи.