27 березня

26 березня

25 березня

Український клуб вилетів з Ліги Європи

У Франції відбувся матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги Європи - ФК "Маріуполь" на виїзді грав з "Бордо". Зустріч завершилася поразкою українського клубу з рахунком 1:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Бордо" - "Маріуполь".

Після нульової нічиєї в першому таймі маріупольці пропустили два голи за три хвилини на початку другої половини матчу. Відповісти гості змогли тільки красивим ударом Руслана Фоміна зі штрафного.

Таким чином, "Маріуполь" програв "Бордо" з рахунком 2:5 за сумою двох зустрічей і завершив свої виступи в Лізі Європи.

"Бордо" - "Маріуполь" - 2:1 (перший матч - 3:1)

Голи: Пундже, 56, Санкаре, 58 - Фомін, 66.

"Бордо": Костіль, Левчук, Кунде, Пабло, Пундже, Санкаре, Лерагер (Тчуамені, 62), Отавіо (Плашил, 89), Камано (Вада, 63), Де Превіль, Юссуф.

"Маріуполь": Гальчук, Кирюханцев (Полегенько, 46), Дава (Яворський, 46), Білий, Демірі, Чурко, Пихальонок, Мишнєв, Тищенко (Вакула, 62), Фомін, Борячук.

Попередження: Левчук - Борячук, Пихаленок.

Нагадаємо, як повідомляв "Апостроф", раніше київське "Динамо" зуміло пробитися в раунд плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.