• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.55

20 квітня

"Челсі" і "Арсенал" видали феєричний матч в чемпіонаті Англії: відеоогляд

В рамках другого туру англійської Прем'єр-ліги зустрічалися лондонські "Челсі" та "Арсенал". Матч завершився перемогою "синіх" з рахунком 3:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Челсі" - "Арсенал".

Основні події матчу відбулися в першому таймі. Господарі поля забили два швидких м'ячі: на 9-й хвилині відзначився Мората, а на 20-й - Педро. Ще до перерви "каноніри" зуміли зрівняти рахунок. На 37-й хвилині відзначився Мхітарян, а потім, на 41-й хвилині, після пасу вірменина забив Ивоби.

У другому таймі був забитий один м'яч і його автором став Маркос Алонсо. 3:2 - перемога "Челсі", друга в двох матчах АПЛ. А в "Арсеналу" дві поразки у двох іграх.

"Челсі" - "Арсенал" - 3:2

Голи: Педро, 9, Мората, 20, Алонсо, 81 - Мхітарян, 37, Ивоби, 41

Челсі: Аррісабалага, Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Алонсо, Канте, Жоржиньо, Барклі (Ковачич, 60), Вілліан (Азар, 61), Мората (Жиру, 75), Педро

Арсенал: Чех, Бельерин, Папастатопулос, Мустафі, Монреаль, Гендузи, Джака (Торрейра, 46), Мхітарян, Озіл (Ремсі, 68), Ивоби (Ляказетт, 75), Обамеянг

Попередження: Джака, Мустафі