23 квітня

22 квітня

21 квітня

"Дніпро-1" знищив "Волинь" в битві лідерів Першої ліги: відеоогляд

У центральному матчі шостого туру чемпіонату України в Першій лізі "Дніпро-1" несподівано легко переграв лідера турніру луцьку "Волинь" з рахунком 5:0.

Рахунок був відкритий у другій половині першого тайму. Чичиков після прекрасного пасу Кравченка вийшов один на один і переграв голкіпера - 1:0. Через кілька хвилин Когут ударом з близької відстані розстріляв ворота "Волині" - 2:0.

У другому таймі побиття гостей продовжилося. Башлай точно пробив після подачі з кутового - 3:0. Потім Назаренко відзначився після навісу з флангу, до якого привела жахлива помилка гравця "Волині" - 4:0. Крапку в матчі поставив Польовий, який розстріляв голкіпера ударом з гострого кута - 5:0.

Завдяки цій перемозі "Дніпро-1" вийшов на перше місце в турнірній таблиці, випередивши "Волинь" за різницею м'ячів.

"Дніпро-1" - "Волинь" - 5:0 (2:0)

Голи: Чичиков 32, Когут 37, Башлай 59, Назаренко 70, Польовий 88

Раніше "Апостроф" повідомляв, що нападник "Дніпра-1" Супряга перейшов в "Динамо".