26 квітня

Чехія - Україна: відео голів

Збірна України перемогла команду Чехії в матчі першого туру Ліги націй.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Чехія - Україна.

Рахунок був відкритий на самому початку поєдинку. Патрік Шик увірвався в штрафну і ударом в ближній кут переграв П'ятова - 1:0. Відразу після цього українці могли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Однак Яремчук тричі не забив з вигідних положень. Відігратися українцям вдалося лише в кінці тайму. Марлос видав відмінний пас на Коноплянку, який точно пробив в кут - 1:1.

Другий тайм пройшов у впертій боротьбі і відзначитися могли обидві команди, але в підсумку пощастило українцям. На третій компенсованій хвилині Циганков навісив з флангу і Вацлік, який до цього грав бездоганно, вибиваючи м'яч потрапив в Боржила. Після цього м'яч відскочив до Зінченко, який вразив порожні ворота - 1:2.

Наступний матч у Лізі націй Україна проведе 9 вересня зі Словаччиною.

Чехія - Україна - 1:2 (1:1)

Голи: Шик (4) - Коноплянка (45), Зінченко (90+3)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що фанати збірної України заспівали хіт про Путіна перед матчем з Чехією.