Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Україна - Словаччина: відео голу

Збірна України в матчі другого туру Ліги націй на своєму полі здобула перемогу над Словаччиною.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Україна - Словаччина.

Цей поєдинок пройшов при порожніх трибунах, так як збірна України відбувала покарання за використання вболівальниками банера із зображенням кельтського хреста в домашньому матчі кваліфікації до Євро-2016 з Іспанією. Покарання від УЄФА вступило в силу тільки зараз, так як всі наступні офіційні домашні матчі Україна проводила під егідою ФІФА.

Матч пройшов у впертій боротьбі і майже без небезпечних моментів. З першого тайму можна виділити лише неточний удар Немеця головою з близької відстані. У другій половині вирішальним епізодом став вихід на заміну Циганкова. Вже через пару хвилин після появи на полі молодий хавбек заробив пенальті, який реалізував Ярмоленко - 1:0. Словаки кинулися відіграватися, але зробити їм цього не вдалося.

Україна - Словаччина - 1:0 (0:0)

Гол: Ярмоленко (80, з пенальті)

Україна здобула другу перемогу в двох матчах і лідирує в першій групі дивізіону В Ліги Націй.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в матчі першого туру Ліги Націй Україна обіграла Чехію.