• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.50

19 квітня

Ліверпуль - ПСЖ: відео голів

"Ліверпуль" обіграв ПСЖ у матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч на "Енфілді" завершилася з рахунком 3:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - ПСЖ.

"Ліверпуль" відкрив рахунок в середині тайму - подачу з лівого флангу від Ендрю Робертсона головою замкнув Деніел Старрідж. Слідом Джорджіньо Вейналдум заробив пенальті, і Джеймс Мілнер з "точки" збільшив перевагу господарів поля.

ПСЖ відігрався перед перервою - Анхель Ді Марія подав, Едінсон Кавані пробити через себе не зумів, а ось Тома Меньє подачу сильним ударом замкнув. Правда, Кавані був в офсайді, який судді не помітили.

Ближче до кінця другого тайму Кіліан Мбаппе зрівняв рахунок. Після втрати Мохамеда Салаха Неймар промчав до штрафної, м'яч у нього з-під ніг вибили на Мбаппе, який і завдав точного удару.

Однак "Ліверпуль" у компенсований час вирвав перемогу - Роберто Фірміно обіграв захисника і точно пробив у дальній кут.

ЛИВЕРПУЛЬ - ПСЖ: ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

"Ліверпуль" - ПСЖ - 3:2

Голи: Старрідж, 30, Мілнер, 36 (з пенальті), Фірміно, 90+2 - Меньє, 40, Мбаппе, 83