Неділя, 28 квітня

28 квітня

Шахтар - Гоффенгайм: відео голів

19 вересня на стадіоні "Металіст" в Харкові пройшов матч першого туру групової стадії Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Гоффенгаймом".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Гоффенгайм".

ШАХТАР - ГОФФЕНГАЙМ - 2:2

Голи: Ісмаїлі, 27, Майкон, 81 - Грілліч, 6, Нордтвейт, 38

"Гоффенгайм" вийшов вперед вже на 6-й хвилині матчу - після проникаючого пасу Лео Біттенкурта Флоріан Грілліч вийшов на ворота і м'яко перекинув Андрія Пятова.

"Шахтар" відігрався в середині тайму. Ісмаїлі обіграв суперника, увійшов в штрафну і зовнішньою стороною стопи з лівої відправив м'яч у дальній кут воріт - 1:1.

На 38-й хвилині "Гоффенгайм" знову вийшов вперед - П'ятов помилився при подачі кутового, і Хорвад Нордтвейт головою відправив м'яч у сітку.

"Шахтар" уник поразки на 81-й хвилині - класним дальнім ударом відзначився Майкон.

ВІДЕО ГОЛІВ

Нагадаємо, в одній групі з "Шахтарем" і "Хоффенхаймом" за вихід в плей-офф також боротимуться "Манчестер Сіті" і "Ліон".

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що "Шахтар" U-19 з поразки стартував в Юнацької лізі УЄФА.