Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

"Ювентус" переміг у кошмарному матчі Роналду в Лізі чемпіонів: відеоогляд

В Іспанії відбувся матч першого туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому "Валенсія" приймала італійський "Ювентус". Гості здобули перемогу з рахунком 2:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Валенсія" - "Ювентус".

Матч для гостей розпочався вкрай жахливо, адже в середині першого тайму вони залишилися у меншості. Арбітр Фелікс Брих видалив лідера туринців - Кріштіану Роналду. Це перше вилучення Роналду в Лізі чемпіонів - абсолютно незаслужене вилучення. Португалець йшов з поля зі сльозами на очах.

Але гра у меншості не зломила "Ювентус". І перед перервою Брих вказав на "точку" в ворота "Валенсії". Вирок реалізував П'яніч. На початку другого тайму боснієць ще раз забив з 11-ти метрів.

"Валенсія" могла забити гол престижу на останній хвилині матчу, але Парехо не реалізував пенальті.

Валенсія — Ювентус 0:2

Голи: П'яніч, 45 (з пенальті), 51 (з пенальті).

"Валенсія": Нето, Везу (Черишев, 57), Пауліста, Мурільйо, Гайа, Солер, Парехо, Васс, Гедеш Міна, 70), Морено, Батшуайі (Гамейро, 70).

"Ювентус": Щесни, Канселу, Бонуччі, К'єлліні, Сандро, Хедіра, П'яніч (Дуглас Коста, 66, (Лайки, 89)), Матюіді, Бернардески, Роналду, Манджукіч.

Попередження: Пареха, Мурільйо, Везу — Алекс Сандро, Щесни.

Вилучення: Роналду, 30 (неспортивна поведінка).