RU   UA   EN  

Понеділок, 20 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.10
Спорт

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

20 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Стали відомі сенсаційні подробиці про бажання скандального російського спортсмена стати українцем

Російський боєць ММА Хабіб Нурмагомедов, який зі скандалом виграв у Конора Макгрегора, раніше міг стати українцем.

Про це в інтерв'ю "Спорт-Експресу" заявив дядько Хабіба Алекс Нурмагомедов, який є громадянином України.

"Ми докладали максимум зусиль, щоб Хабіб отримав громадянство в Україні. Ми цінуємо, любимо і поважаємо Україну і її народ. Я скажу, що краще народу немає. Кажуть, що батьківщина там, де ти народився. Але я вважаю, що батьківщина там, де тобі добре. Ми планували, щоб Хабіб виступав за Україну, але не змогли цього зробити.

Чому не вийшло? Це питання потрібно задати Бондаренко. Він був начальником відділу віз. Його ім'я та по батькові я не пам'ятаю, а прізвище запам'ятав дуже добре. Ми не раз зверталися, але... Абсолютно нічим він не аргументував відмову. Казав: "Здайте документи, розглянемо". Не знаю, як вони розглядали, але весь час була відмова. І це було не один раз, а чотири або п'ять. Тому ми вже не стали більше просити. Хабіб тоді ще маленький був, у нього не було паспорта. У Росії він значився в фінансовому технікумі. Сюди він приїздив за дорученням: батько давав мені доручення, і я його привозив", - сказав Нурмагомедов.

"Чи була у Хабіба образа? Була. Він питав, чому не дають паспорт, чому вони так дивляться на цю ситуацію? Я відповідав йому, що не знаю і нічого зробити не можу. Він на свої перші бої літав з Полтави. Виступав за клуб "Антарес-2000", потім за клуб "Combat-DOBRO" в Києві. А звідси ми вже відправили Хабіба в Росію, йому дали паспорт, і він полетів", - додав дядько спортсмена.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що легендарний Флойд Мейвезер прийняв виклик Хабіба Нурмагомедова.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: Спорт Тема: Спорт

Новости партнеров

Загрузка...