Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

18-річна українка завоювала "золото" чемпіонату світу з дзюдо

18-річна українка Дарина Білодід виграла золоту медаль молодіжного чемпіонату світу з дзюдо.

У фіналі наша співвітчизниця перемогла японку Йошиду Саною. Українка здобула перемогу іппоном за 2:04 до кінця зустрічі.

Відзначимо, що до цього Білодід у півфіналі змагань перемогла переможницю юніорської Олімпіади Даніелу Рестрепо. На шляху до фіналу українка всього лише один раз не змогла достроково завершити поєдинок – у другому раунді проти казашки Науатбек Акмарал.

Таким чином, Білодід завоювала другу золоту медаль за місяць. До цього вона виграла дорослий чемпіонат світу.

Після перемоги Українка набрала 700 очок у світовому та олімпійському рейтингах.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що юна українська тенісистка створила чергову гучну сенсацію.