Четвер, 2 травня

1 травня

Один з кращих футболістів світу отримав серйозну травму

Аргентинський нападник "Барселони" Ліонель Мессі травмував руку в матчі дев'ятого туру чемпіонату Іспанії з "Севільєю" (4:2).

Форвард отримав перелом руки на 18-й хвилині зустрічі в зіткненні з півзахисником суперника Франко Васкесом. З поля легендарний футболіст пішов на 26-й хвилині, коли його замінили на Усмана Дембеле.

Зазначимо, що до заміни Мессі встиг відзначитися забитим голом і результативною передачею.

За очікуваннями лікарів, гравець пропустить не менше трьох тижнів. Він також не зіграє в "Ель-Класіко" з "Реалом".

У нинішньому сезоні 31-річний Мессі провів за "Барселону" 12 матчів у всіх турнірах, в яких забив 12 голів і зробив шість гольових передач.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що зірки футболу взяли участь у незвичайній акції.