Середа, 24 квітня

24 квітня

"Монако" не зміг переграти одного з головних аутсайдерів Ліги чемпіонів: відеоогляд

"Брюгге" і "Монако" в рамках групового етапу Ліги чемпіонів зустрічалися в Брюсселі. Зустріч завершилася внічию - 1:1.

У матчі третього туру зустрічалися третє і четверте групи. "Монако" проводив перший матч в Лізі чемпіонів під керівництвом Тьєрі Анрі, який напевно розраховував швидше здобути першу перемогу з командою.

Гості відкрили рахунок на 32-й хвилині, коли Сілла отримав передачу від Головіна і переграв воротаря. Вже через сім хвилин володарі поля відповіли своїм м'ячем: Уеслі ударом голови відправив м'яч у кут воріт.

Брюгге — Монако 1:1

Голи: Уеслі, 39 — Сілла, 32.

Брюгге: Летица, Пулен, Мехеле, Денсвил, Влітінк (Мата, 83), Вормер, Накамба, Ванакен, Бонавентура (Дьятта, 90), Резаї (Опенда, 79), Уеслі.

Монако: Бадьяшиль, Сідібе (Хенрікс, 64), Глік, Жемерсон, Раджі, Аіт-Бенассер, Тілеманс, Головін, Сілла, Йоветіч (Діоп, 12 (Ахолу, 73)), Шадлі.

Попередження: Накамба, Уеслі, Бонавентуре - Сідібе, Жемерсон, Тілеманс.