Четвер, 28 березня

28 березня

"Барселона" виграла битву лідерів в Лізі чемпіонів: відеоогляд

У третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів "Барселона" приймала головного конкурента за перше місце в групі - міланський "Інтер". Зустріч завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Каталонці відкрили рахунок у матчі на 32-й хвилині, коли після провалу в центрі оборони гостей Суарес з лінії штрафного навісив у штрафну, звідки Рафінья розстріляв Хандановіча.

Другий м'яч господарі поля забили на 83-й хвилині, коли Жорді Альба відгукнувся на передачу Ракітіча, випередив двох захисників і точно пробив повз голкіпера "Інтера" у дальній кут.

Після трьох турів каталонці набрали дев'ять очок і одноосібно очолили групу. "Інтер" з шістьма балами залишився на другому місці.

Барселона — Інтер 2:0

Голи: Рафінья, 32, Альба, 83.

Барселона: тер Штеген, Роберто, Піке, Ленглє, Альба, Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 78), Рафінья (Семеду, 72), Суарес, Коутіньйо (Мунір, 88).

Інтер: Ханданович, Д'амброзіо, Шкрініар, Міранда, Асамоа, Весіно, Брозович, Кандрева (Політано, 46), Валеро (Мартінес, 63), Перішич (Кейта, 77), Ікарді.

Попередження: Суарес - Брозович, Шкрініар, Мартінес.