Четвер, 2 травня

2 травня

"Динамо" здобуло важку перемогу в Лізі Європи

У матчі третього туру групового етапу Ліги Європи київське "Динамо" на виїзді переграло французький "Ренн" з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ренн" - "Динамо".

Рахунок був відкритий на 21-й хвилині зустрічі, блискучим дальнім ударом відзначився Томаш Кендзера. Але в кінцівці першого тайму становище зрівняв Клеман Греньє, який забив ударом зі штрафного. У цьому епізоді невдало зіграв голкіпер киян Денис Бойко.

У другому таймі "Динамо" залишилося в меншості, через вилучення Володимира Шепелєва. Але граючи вдесятьох "Динамо" вирвало перемогу завдяки голу Віталія Буяльського на 89-й хвилині.

ПОВНИЙ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Ця перемога стала першою для "Динамо" у Франції за останні 20 років.

Варто зазначити, що цей матч став 1000-м для українських клубів в єврокубках.

Завдяки цій перемозі "Динамо", набравши п'ять очок, вийшло на друге місце в групі К. Наступний матч "Динамо" проведе також проти "Ренна", в Києві 8 листопада.

РЕНН Франція - ДИНАМО Київ, Україна - 1:2 (1:1)

Голи: Греньє (40) - Кендзера (21), Буяльський (89)