Неділя, 5 травня

5 травня

Український футболіст провів черговий блискучий матч в Європі: опубліковано відео

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський відзначився дублем у матчі 13-го туру чемпіонату Бельгії з "Антверпеном", який завершився з рахунком 4:2.

Малиновський на правах лідера команди двічі реалізував 11-метрові на 56-й і 60-й хвилинах зустрічі, зрівнявши рахунок. А на 76-й хвилин українець відзначився ще й результативною передачею, що дозволило його команді вийти вперед.

Завдяки цій перемозі "Генк", набравши 33 очка, продовжує займати перше місце в турнірній таблиці бельгійського національного чемпіонату.

У нинішньому сезоні 25-річний Малиновський провів за бельгійський клуб 20 матчів у всіх турнірах, став автором десяти забитих м'ячів, а також віддав сім результативних передач.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що гол Малиновського приніс перемогу збірної України в матчі з Чехією.