Пʼятниця, 19 квітня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

19 квітня

"Шахтар" здобув неймовірну перемогу над "Динамо" у всеукраїнському дербі: відеоогляд

У матчі 14-го туру чемпіонату України "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком 2:1, завдяки переможному голу Віктора Коваленко на 95-й хвилині зустрічі. Матч пройшов у Харкові на стадіоні "Металіст".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Динамо".

В кінці першого тайму рахунок відкрив Микола Шапаренко з пасу Сідклея. Але на початку другої половини зустрічі рахунок зрівняв Мораес, якому асистував Тайсон. А на п'ятій компенсованій хвилині матчу перемогу "гірникам" приніс вийшов на заміну Коваленко.

Завдяки цій перемозі "Шахтар" закріпив своє лідерство в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, маючи в активі 37 очок. "Динамо" залишилося на другій позиції з 29 очками.

"Шахтар" - "Динамо" - 2:1 (0:1)

Голы: Мораєс (54), Коваленко (90+5) - Шапаренко (44)

"Шахтар": Пятов, Бутко, Кривцов, Ракицький (Матвієнко, 59), Ісмаїлі, Степаненко, Болбат, Патрік (Коваленко, 78), Майкон, Дентіньо (Тайсон, 46), Мораес

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Бурда, Миколенко, Піваріч, Шепелев (Че Че, 78), Шапаренко (Морозюк, 90+4), Буяльський (Гармаш, 84), Сідклей, Циганков, Вербич

Попередження: Степаненко, Ракицький, Мораес, Коваленко - Миколенко, Кендзьора, Гармаш

Вилучення: Кендзьора (90+4)