Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

"Барселона" не втримала перемогу над італійським грандом в Лізі чемпіонів: відеоогляд

В рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів в Мілані зустрічалися місцевий "Інтер" і каталонська "Барселона". Зустріч завершилася внічию - 1:1.

Перший тайм видався небагатим на гольові моменти і проходив під диктовку іспанського колективу. Гості діяли більш активно, проте вразити ворота Хандановича не змогли.

У другому таймі швидкості були трохи вище, а ключові моменти зустрічі відбулися в останні 10 хвилин основного часу. На 83-й хвилині вийшов на заміну Малком рахунок відкрив, а вже через чотири хвилини капітан "Інтера" опинився на ударній позиції в штрафній суперника і відновив рівність.

Таким чином, у "Барселони" після чотирьох турів 10 очок, а у" Інтера " сім балів.

"Інтер" - "Барселона" 1:1

Голи: Ікарді, 87 - Малком, 83.

"Інтер": Ханданович, Врсалько, Де Врей, Шкриніар, Асамоа, Весіно, Брозович (Мартінес, 85), Політано (Кандрева, 81), Наінгголан (Валеро, 63), Перішич, Ікарді.

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Піке, Ленгле, Альба, Ракітіч, Бускетс, Артур (Відаль, 74), Дембеле (Малком, 81), Л. Суарес, Коутіньо.

Попередження: Перішич, Брозович - Ракітіч.