Пʼятниця, 29 березня
  • НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Команда Коноплянки зробила впевнений крок назустріч плей-офф Ліги чемпіонів: відеоогляд

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів команда Євгена Коноплянки німецький "Шальке" приймала турецький "Галатасарай". Зустріч завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Вже на 4-й хвилині господарів вивів вперед Гвідо Бургшталлер, а після перерви перевагу "Шальке" збільшив Марк Ут.

Коноплянка участі в матчі не брав - українець спостерігав за грою з лави запасних.

Після чотирьох турів "Шальке" набрав 8 очок і на 4 очки відірвався від "Галатасарая", який залишився на третьому рядку в таблиці. У "Порту" - 10 очок, у "Локомотива" - 0 очок.

"Шальке" - "Галатасарай" - 2:0
Голи: Бюргшталлер, 4, Ут, 57

"Шальке": Нюбель, Каліджурі, Стамбулі, Сане, Настасіч, Шопф, Руді (Сердар, 76), Харіт (Маккенна, 56), Ут (Бенталєб, 63), Емболо, Бюргшталлер

"Галатасарай": Муслера, Ліннес (Байрам, 46), Кабак, Азіз, Феррейра, Бельханда, Донк, Ндіайе, Оньекуру, Родрігес (Інан, 63), Гюмюш (Челік, 72)

Попередження: Руді, Стамбулі - Донк, Азіз, Челік

Як повідомляв "Апостроф", в іншому матчі цієї групи "Порту" розгромив "Локомотив".