Субота, 27 квітня

27 квітня

26 квітня

"Манчестер Юнайтед" завдав "Ювентусу" першої поразки в Лізі чемпіонів: відеоогляд

7 листопада в Турині відбувся матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому місцевий "Ювентус" приймав англійський "Манчестер Сіті". Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ювентус" - "Манчестер Юнайтед".

З перших хвилин зустрічі "Ювентус" домінував на футбольному полі, лише зрідка дозволяючи супернику проводити атаки на свої ворота. Незважаючи на це, перший і, як виявилося, єдиний гол у ворота "Манчестер Юнайтед" господарі поля відправили на 65-й хвилині. Відзначився зірковий новачок команди Кріштіану Роналду.

Після цього "Ювентус" втратив мінімум три моменти для того, щоб зміцнити перевагу, але замість цього італійці пропустили два м'ячі в останні 10 хвилин зустрічі. На 86-й хвилині прямим ударом зі штрафного рахунок зрівняв Мата, а через чотири хвилини м'яч у свої ворота відправив Алекс Сандро.

Таким чином, "Ювентус" зазнає першої поразки не тільки в Лізі чемпіонів, але і в сезоні в цілому.

"Ювентус" - "МЮ " 1:2

Голи: Роналду, 65 – Мата, 86, Сандро, 90 (у свої ворота)

"Ювентус": Щесни, Де Шильо, К'єлліні, Бонуччі, Алекс Сандро, Хедіра (Матюіді, 61), Пьяніч, Бентанкур (Бардзальї, 83), Куадрадо (Манджукіч, 90+2), Роналду, Дібала.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Янг, Смоллінг, Лінделеф, Шоу, Еррера (Мата, 79), Погба, Матіч, Лінгард (Рашфорд, 70), Санчес (Феллаїні, 79), Мартіаль.

Попередження: Сандро, Дібала – Матіч, Еррера, Мартіаль.