Понеділок, 6 травня

5 травня

4 травня

Український борець став найкращим на планеті

Український борець греко-римського стилю Семен Новіков став переможцем чемпіонату світу U-23, який проходить в Бухаресті.

Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Новиков завоював чемпіонський титул у ваговій категорії 87 кг. У півфіналі він переміг чинного чемпіона Європи U-23 азербайджанця Іслама Абасова з рахунком 8:5. У фінальному поєдинку український спортсмен розгромив представника Куби Даніеля Грегоріча, що є дворазовим переможцем Панамериканського чемпіонату, з рахунком 10:2.

Також на цьому турнірі успішно виступив ще один українець - Олександр Грушин, який завоював бронзову нагороду в категорії до 63 кг, перемігши іранського атлета Мейсама Делхані з рахунком 12:4.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українка Алла Черкасова стала чемпіонкою світу з вільної боротьби.