Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Німеччина розбила Росію за 32 хвилини: відеоогляд

Збірна Німеччини в товариському матчі розгромила Росію з рахунком 3:0. Матч відбувся в Лейпцигу на стадіоні "Ред Булл Арена".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Німеччина - Росія.

Всі голи були забиті в першому таймі протягом 32 хвилин. Спочатку Гнабрі увірвався в штрафну і відпасував на Сане, який з близької відстані відправив м'яч у ворота - 1:0. В середині тайму Боатенг після кутового скинув м'яч на Зюле, який був точний з восьми метрів - 2:0. В кінці тайму Хаверц вивів Гнабрі один на один і він розібрався з Луньовим - 3:0.

Німеччина - Росія - 3:0 (3:0)

Голи: Сані (8), Зюле (25), Гнабрі (40)

Німеччина: Нойер, Кімміх, Рюдігер (Та, 61), Керер, Хектор (Шульц, 70), Сане (Горетцка, 78), Гнабрі (Мюллер, 73), Гинтер, Хавертц (Руді, 65), Зюле, Вернер (Брандт , 65).

Росія: Луньов, Нойштедтер, Набабкін (Семенов, 78), Рауш (Кудряшов, 73), Джикия, Кузяєв (Камболов, 71), Іонов (Полоз, 75), Газінський, Ал. Міранчук (Ан. Міранчук, 61), Єрохін, Арі (Заболотний, 55).

Попередження: Єрохін (64).