Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Англійський топ-клуб здобув складну перемогу в Лізі чемпіонів: відеоогляд

У Лондоні відбувся матч п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Тоттенхемом" і "Інтером". Зустріч завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Тоттенхем Хотспур" - "Інтер".

Єдиний гол у матчі був забитий за 10 хвилин до закінчення основного часу. Його автором став Крістіан Еріксен, який розстріляв ворота "Інтера" з меж штрафного. Примітно, що данець з'явився на полі лише в другому таймі.

Після п'яти турів "шпори" набрали сім балів і випередили "Інтер" за показником забитих-пропущених м'ячів.

Тоттенхем — Інтер 1:0

Гол: Еріксен, 80.

"Тоттенхем": Льоріс, Орье, Алдервейрельд, Вертонген, Девіс, Сіссоко, Уинкс (Дайер, 87), Ламела (Еріксен, 70), Аллі, Моура (Сон, 62), Кейн.

"Інтер": Ханданович, Д'амброзіо, Де Врей (Міранда, 82), Шкриниар, Асамоа, Весіно, Брозович, Політано (Кейта, 83), Наінгголан (Валеро, 44), Перішич, Ікарді.

Попередження: Алдервейрельд, Ламела, Сон — де Врей, Валеро