Четвер, 25 квітня

25 квітня

"Шахтар" за шість хвилин добув перемогу в донбаському дербі: відеоогляд

У матчі 18-го туру чемпіонату України "Шахтар" на виїзді розгромив "Маріуполь" з рахунком 3:0. Матч відбувся на стадіоні імені Володимира Бойка в Маріуполі.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Маріуполь" - "Шахтар".

Перемогу "гірникам" принесли голи Тараса Степаненко, Мораєса і Марлоса, які були забиті протягом шести хвилин у другому таймі.

Завдяки цій перемозі "Шахтар" перервав двоматчеву безвиграшну серію в УПЛ. Після матчу "Шахтар", набравши 45 очок, продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. "Маріуполь" залишився на шостій позиції з 24 очками.

У наступному турі "Шахтар" на своєму полі зіграє з "Олександрією", "Маріуполь" прийме "Олімпік". Обидва матчі відбудуться 23 лютого 2019 року.

"Маріуполь" - "Шахтар" - 0:3 (0:0)

Голи: Степаненко (63), Мораєс (64), Марлос (69)

"Маріуполь": Худжамов, Білий, Дава (Бугай, 71), Яворський, Федорчук, Биков (Білокінь, 76), Демірі, Полегенько (Биковський, 82), Тищенко, Мишнєв, Вакула.

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Патрік, Степаненко, Дентіньо (Марлос, 18), Коваленко (Тотовіцкій, 73), Болбат, Мораєс (Кайоде, 80)

Попередження: Яворський, Худжамов, Дава, Білий - Кривцов