Пʼятниця, 19 квітня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

19 квітня

Англійський топ-клуб в битві з "Барселоною" завоював путівку в плей-офф Ліги чемпіонів: відеоогляд

У матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Барселона" приймала "Тоттенхем". Зустріч завершилася внічию - 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - "Тоттенхем Хотспур".

Каталонці проводили матч в експериментальному складі, але не дозволили супернику обіграти себе.

На 7-й хвилині матчу Усман Дембеле в центрі поля обікрав Денні Роуза, втік від нього в штрафну, обіграв ще одного суперника і відправив м'яч у сітку. Перевага "Барселони" за підсумками першої половини зустрічі могла бути і більшою, але після удару Філіппе Коутіньо гостей врятувала штанга. А у "Тоттенхема" в першому таймі найкращий момент упустив Сон Хин Мін, який не реалізував вихід один на один.

У другому таймі Яспер Сіллесен двічі врятував "Барселону" після ударів з близької відстані - спершу від Крістіана Еріксена, а потім від Лукаса Моури. У той же час Коутіньо знову не пощастило - після удару бразильця м'яч знову влучив у штангу. Зрівняти рахунок "Тоттенхему" вдалося на 85-й хвилині - після прострілу Гаррі Кейна відзначився Моура.

БАРСЕЛОНА - ТОТТЕНХЕМ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

У паралельному матчі "Інтер" не зумів обіграти ПСВ (1:1). Таким чином, "Тоттенхем", набравши 8 очок, вийшов в плей-офф з другого місця в групі. "Барселона" (14 очок) фінішувала першою.

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР

"Барселона" - "Тоттенхем" - 1:1

Голи: Дембеле, 7 - Лукас, 85

"Барселона": Сіллессен, Семеду, Вермален, Ленгле, Міранда, Артур, Ален, Ракітіч (С. Бускетс, 46), Дембеле (Д. Суарес, 76), Ель-Хаддад (Мессі, 63), Коутіньо.

"Тоттенхем": Льоріс, Уокер-Пітерс (Ламела, 60), Алдервейрельд, Вертонген, Роуз, Сіссоко, Уінкс, Еріксен, Аллі, Сон (Моура, 71), Кейн.

Попередження: Семеду - Уокер-Пітерс