Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

"Динамо" зганьбилося в останньому матчі 2018 року: відеоогляд

У матчі шостого туру групового турніру Ліги Європи "Динамо" на своєму полі програло чеському "Яблонцю" з рахунком 0:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Яблонець".

Єдиний гол в першому таймі забив Долежал. Динамівці намагалися відігратися, найреальніший шанс упустив Бесєдін, який у другому таймі потрапив в штангу. Втім, чехи також не використали кілька вигідних моментів.

ДИНАМО - ЯБЛОНЕЦЬ: ВІДЕО ГОЛУ

Незважаючи на поразку "Динамо" посіло перше місце в групі і вийшло в плей-офф. "Яблонець" фінішував на останньому місці в групі і вилетів з єврокубків.

Цей матч став для "Динамо" останнім в 2018 році. Наступний матч клуб проведе в лютому.

"Динамо" Київ - "Яблонець" Чехія - 0:1 (0:1)

Гол: Долежал (10)

"Динамо": Бущан, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Кадар, Сидорчук, Шепелев, Шапаренко (Цітаішвілі, 60), Циганков, Вербич, Бесєдін (Дуелунд, 66; Андрієвський, 76).

"Яблонець": Хруби, Говорка, Ганоусек, Голешов, Лишка, Травник, Кратохвил (Бржечка, 89), Хюбшман, Йовович (Соболь, 79), Храмоста (Акоста, 70), Долежал.

Попередження: Долежал (13), Кадар (28), Говорка (88), Вербич (90), Голешов (90).