• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

6 травня

"Реал" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу: відеоогляд

Мадридський "Реал" розгромив японський клуб "Касіма Антлерс" і вийшов у фінал клубного чемпіонату світу, який проходить в ОАЕ.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Касима Антлерс" - "Реал".

"Реал" зумів відкрити рахунок у матчі в кінцівці першого тайму. Гарет Бейл обігрався з Марсело і точно пробив з гострого кута - м'яч залетів у ворота від штанги.

На початку другого тайму мадридці збільшили перевагу - після грубої помилки оборони "Касіми" Бейл відправив м'яч у порожні ворота. А ще через дві хвилини валлієць сильним ударом вколотив м'яч у дальній кут і оформив хет-трик.

"Касима" зуміла забити гол престижу. Причому м'яч Сьома Дої був зарахований після відеоповтору.

Суперником "Реала" по фіналу клубного ЧМ стане еміратський "Аль-Айн", який в півфіналі сенсаційно пройшов аргентинський "Рівер Плейт" (2:2 і 5:4 по пенальті).

Нагадаємо, "Реал" може виграти клубний чемпіонат світу в третій раз поспіль.

"Касіма Антлерс" (Японія) - "Реал" (Іспанія) - 1:3
Голи: Дої, 77 - Бейл, 44, 53, 55

"Касіма Антлерс": Квон Сон Те, Нісі (Анза, 56), Ямамото, Чон Син Хен, Сьодзі, Нагакі (Учіда, 46), Ендо (Леандро, 82), Лео Сілва, Сержіньо, Дої, Абе.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Льоренте, Модріч, Кроос, Васкес (Іско, 68), Бейл (Асенсіо, 60, Каземіро, 74), Бензема.