Субота, 27 квітня

27 квітня

Українські футболісти "запалили" в матчі за турецький клуб: опубліковано відео

Українці Артем Кравець і Олександр Кучер допомогли "Кайсеріспору" розгромити "Алтай Ізмір" в матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубка Туреччини.

Кравець провів на полі весь матч і оформив дубль, причому один з голів забив після передачі Кучера, який вийшов на заміну на 61-й хвилині.

На 37-й хвилині Кравець завдав точного удару головою після подачі з правого флангу. А на 82-й хвилині Кучер виконав передачу у штрафну, де Кравець обробив м'яч і переграв голкіпера.

"Кайсеріспор" в підсумку виграв з рахунком 4:1 (в першому матчі клуб українців також здобув перемогу - 2:1) і вийшов в наступний етап турніру.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець Олександр Зінченко приніс "Манчестер Сіті" перемогу в матчі Кубка англійської ліги.