Вівторок, 23 квітня
  • НБУ:EUR 41.85

23 квітня

"Манчестер Сіті" в яскравому матчі завдав "Ліверпулю" першої поразки в чемпіонаті Англії: відеоогляд

У центральному матчі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" на своєму полі обіграв лідера турнірної таблиці "Ліверпуль". Зустріч завершилася перемогою "городян" з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Сіті" - "Ліверпуль".

"Городяни" вийшли вперед завдяки точному удару Агуеро практично перед свистком на перерву. В середині другого тайму гості рахунок зрівняли зусиллями Фірміно. Остаточний рахунок на 72-й хвилині встановив Сані, який красивим ударом подарував своїй команді три очки.

Це перша поразка "Ліверпуля" в поточному розіграші АПЛ. Незважаючи на програш, "червоні" залишаються лідерами турнірної таблиці і випереджають "городян" на чотири бали.

"Манчестер Сіті" — "Ліверпуль" 2:1

Голи: Агуеро, 41, Сане, 72 — Фірміно, 64

"Манчестер Сіті": Едерсон, Данило, Компані (Отаменді, 88), Стоунз, Ляпорт (Вокер, 86), Б. Сілва, Фернандіньо, Д. Сілва (Гюндоган, 65), Сане, Агуеро, Стерлінг.

Ліверпуль: Алиссон, Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Робертсон, Вейналдум (Старрідж, 86), Хендерсон, Мілнер (Фабіньо, 57), Фірміно, Мане (Шакірі, 77), Салах.

Попередження: Компані, Ляпорт, Б. Сілва — Ловрен, Вейналдум

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола розхвалив українця Олександра Зінченка, незважаючи на помилку.