Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Кубок світу з біатлону: відео і результати жіночої гонки переслідування в Оберхофі

12 січня в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить у німецькому Оберхофі, відбулася жіноча гонка переслідування.

Дивіться на "Апострофі" повне відео жіночої гонки переслідування в Оберхофі.

Перемогу в гонці здобула італійка Ліза Вітоцці, яка зуміла захистити своє перше місце. Другою фінішувала представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, а третьою - француженка Анаіс Шевальє.

Що стосується українок, то Віта Семеренко по ходу гонки з шостого місця опустилася на 26-е, а Анастасія Меркушина стартувала 35-ю, а фінішувала 19-ю.

Результати гонки

1. Ліза Віттоцці (Італія) (0 + 1 + 1 + 0) - 29:10,1
2. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (2 + 1 + 1 + 0) +14,5
3. Анаіс Шевальє (Франція) (2 + 1 + 2 + 0) +27,9
19. Анастасія Меркушина (Україна) (0 + 0 + 1 + 0) +2: 12,522
26. Віта Семеренко (Україна) (3 + 1 + 1 + 1) +2:29,4

Збірну України в гонці представлять Віта Семеренко і Анастасія Меркушина.

Нагадаємо, що в даний момент в загальному заліку Кубка світу лідирує італійська спортсменка Доротея Вірер, в активі якої 398 очок. Друге місце займає Пауліна Фіалкова (365), на третій позиції розташовується Ліза Вітоцці (Італія) - 336. Найкраща з українок Олена Підгрушна, яка займає 22 місце, набравши 141 очко.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що переможницею жіночого спринту в Оберхофі стала Вітоцці.