Субота, 11 травня
  • НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

10 травня

Світоліна здобула драматичну перемогу в третьому колі Australian Open: опубліковано відео

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до 1/8 фіналу Australian Open. У напруженому матчі третього кола українка обіграла китаянку Чжан Шуай.

Світоліна програла перший сет, поступившись в чотирьох геймах поспіль, але потім з тим же рахунком виграла другу партію. У вирішальному сеті українка поступалася з рахунком 0:3, після чого взяла п'ять геймів поспіль, але не змогла завершити матч на своїй подачі. Чжан Шуай зрівняла рахунок, але потім Світоліна все ж довела зустріч до перемоги.

Суперниці провели на корті 2 години 55 хвилин. Світоліна виграла з підсумковим рахунком 4:6, 6:4, 7:5.

Найкраща тенісистка України вдруге в кар'єрі дійшла до четвертого раунду Australian Open. Її найкращим результатом в Мельбурні є чвертьфінал.

Відзначимо, що після перемоги Світоліна підтримала засмучену суперницю.

В 1/8 фіналу Світоліна зіграє з американкою Медісон Кіс (США, №17 в рейтингу WTA).

Нагадаємо, раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Світоліна закрутила роман з відомим тенісистом.