Вівторок, 30 квітня

30 квітня

"Барселона" ефектно уникла вильоту з Кубка Іспанії: відеоогляд

"Барселона" вийшла у півфінал Кубка Іспанії, розгромивши в матчі-відповіді "Севілью" після поразки в першій грі з рахунком 0:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - "Севілья".

"Барселона" вже до середини першого тайму ліквідувала різницю в рахунку за сумою двох зустрічей. Спершу Ліонель Мессі заробив пенальті, а Філіппе Коутіньо реалізував одинадцятиметровий, а потім після розрізної передачі Артура Іван Ракітіч в дотик переправив м'яч у сітку повз голкіпера.

У другому таймі каталонці довели рахунок до розгромного - Коутіньо ударом головою оформив дубль після навісу Луїса Суареса, а Серхі Роберто відзначився з передачі Мессі.

"Севілья" відродила інтригу після красивого голу Гільєрме Арани, проте в кінцівці зустрічі Суарес і Мессі зняли всі питання щодо путівки в півфінал.

"Барселона" - "Севілья" - 6:1

Голи: Коутіньо, 13 (пенальті), 53, Ракітіч, 32, Роберто, 54, Суарес, 89, Мессі, 90+2 - Арана, 67

"Барселона": Сіллессен, Роберто, Альба, Лангле, Піке, Бускетс, Артур (Ален, 90), Ракітіч (Відаль, 76), Коутіньо (Семеду, 81), Суарес, Мессі.

"Севілья": Соріано, Арана (Жиль, 85), Серджі Гомес, К'єр, Каррісу, Банега (Васкес, 77), Сарабія, Меса (Бен-Йеддер, 77), Амаду, Промес, Андре Сілва.