НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

"Баварія" сенсаційно програла в чемпіонаті Німеччини: відеоогляд

Мюнхенська "Баварія" зазнала сенсаційної поразки в матчі 20-го туру Бундесліги. Чинний чемпіон Німеччини на виїзді програв "Байєру" - 1:3.

"Баварія" вийшла вперед в кінцівці першого тайму, однак після перерви пропустила тричі.

Відзначимо, що мюнхенці програли в Бундеслізі вперше за дев'ять турів. Цим скористалася дортмундсдкая "Боруссія", яка збільшила відрив від "Баварії" в чемпіонській гонці до семи очок. Варто відзначити, що мюнхенців випереджає і "Боруссія" Менхенгладбах, у якої стільки ж очок (42), але краща різниця м'ячів.

"Байєр" - "Баварія" - 3:1

Голи: Бейлі, 53, Фолланд, 63, Аларіх, 89 - Горецька, 41

"Байєр": Градецьки, Вайзер, Бендер, Та, Венделл, Арангіс, Брандт, Хавертц (Баумгартлінгер, 45), Бейлі (Алар, 84), Фолланд, Бельарабі.

"Баварія": Ульрайх, Рафінья (Санчеш, 79), Хуммельс, Зюле, Алаба, Кімміх, Горетцка, Коман, Мюллер (Гнабрі, 74), Хамес (Девіс, 77), Левандовскі.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець Євген Коноплянка забив красивий гол у Бундеслізі.