Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Відомий український футболіст провів чудовий матч в Іспанії: опубліковано відео

Український нападник Роман Зозуля оформив дубль за "Альбасете" в матчі другого за силою дивізіону чемпіонату Іспанії проти "Кордоби".

На 65-й хвилині зустрічі українець зрівняв рахунок ударом головою з близької відстані, а через шість хвилин завдав ще один точний удар головою.

На 80-й хвилин Зозуля був замінений, а "Альбасете" в результаті відсвяткував перемогу з рахунком 3:1.

У поточному сезоні на рахунку українського форварда 7 голів і 1 результативна передача в 20 матчах за іспанський клуб. Українець входить в топ-10 бомбардирів чемпіонату.

Відзначимо, що "Альбасете" після 24-го туру очолює турнірну таблицю Сегунди і претендує на вихід до Прімери.

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що український нападаючий відзначився красивим голом в Туреччині.

Розділ: Спорт Тема: Футбол