Субота, 20 квітня

20 квітня

19 квітня

Манчестер Сіті - Челсі: відео голів

У матчі 26-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" розгромив "Челсі" з рахунком 6:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Сіті" - "Челсі".

На самому початку зустрічі рахунок відкрив Рахім Стерлінг. Незабаром Серхіо Агуеро, якому асистував Олександр Зінченко, збільшив перевагу "Манчестер Сіті". Потім він же забив ще один гол, скориставшись грубою помилкою Росса Барклі. Через кілька хвилин Ілкай Гюндоган ударом з-за меж штрафного майданчика довів рахунок до 4:0.

На початку другого тайму Стерлінг заробив пенальті, який реалізував Агуеро, оформивши хет-трик. В кінці зустрічі Зінченко увірвався в штрафну і точно відпасував на Стерлінга, який з близької відстані відправив м'яч у ворота.

МАНЧЕСТЕР СІТІ - ЧЕЛСІ: ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

"Манчестер Сіті" - "Челсі" - 6:0 (4:0)

Голи: Стерлінг (4, 80), Агуеро (13, 19, 56), Гюндоган (25)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Манчестер Сіті" обіграв "Арсенал" в чемпіонаті Англії.