24 квітня

Заарештований російський футболіст став зіркою "Бутирки": опубліковано відео

Російський футболіст Павло Мамаєв, який знаходиться в московському СІЗО "Бутирка" у справі про побиття людей, зіграв у футбол з іншими ув'язненими.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Матч пройшов у внутрішньому дворі СІЗО в рамках прогулянки ув'язнених. Мамаєв і його співкамерники зіграли два тайми по двадцять хвилин в форматі "шість на шість".

Півзахисник збірної Росії зіграв по тайму за кожну з команд і став головною зіркою матчу. На рахунку Мамаєва сім забитих м'ячів, у тому числі і гол ударом через себе. Матч завершився з рахунком 8:7 на користь "жовтих".

Нагадаємо, Мамаєв, а також ще один російський футболіст Олександр Кокорін знаходяться під вартою з 11 жовтня. Вранці 8 жовтня футболісти та їхні друзі в Москві влаштували дві бійки, в результаті яких постраждало три людини: водій ведучої "Першого каналу" Віталій Соловчук, а також російські чиновники Денис Пак і Сергій Гайсин.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що російський суд прийняв рішення продовжити арешт Кокоріна і Мамаєва.