Четвер, 2 травня

2 травня

Футболіст "Баварії" забив автогол на перших секундах матчу: відео конфузу

Півзахисник "Баварії" Леон Горецька забив автогол на першій хвилині матчу 22-го туру чемпіонату Німеччини проти "Аугсбурга".

Господарі поля розіграли м'яч і в першій же атаці вийшли вперед - автогол був забитий на 14-й секунді матчу. Горецька намагався перервати простріл від лицьової, але зрізав м'яч у власні ворота.

Цей автогол став третім в історії чемпіонату Німеччини, забитим на першій хвилині зустрічі, а також першим за останні сорок років.

"Баварія" в результаті зуміла здобути вольову перемогу в матчі з рахунком 3:2. Дубль у переможців оформив Кінгслі Коман, а переможний м'яч на рахунку Давида Алаби.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що "Баварія" в чемпіонаті Німеччини обіграла команду українця Євгена Коноплянки.