Субота, 4 травня

4 травня

3 травня

Чемпіонат Європи з біатлону: результати і відео чоловічої індивідуальної гонки

20 лютого в Білорусі стартував чемпіонат Європи з біатлону-2019. Європейську першість відкрила індивідуальна гонка серед чоловіків.

Дивіться на "Апострофі" відео чоловічої індивідуальної гонки в Раубічах.

Перемогу в гонці здобув болгарин Красимир Анєв. Тар'єй Бе з Норвегії став другим, а ще один норвежець Ендре Стремсхайм посів третє місце.

Українську збірну в індивідуальній гонці представили чотири біатлоністи: Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Антон Дудченко. Найкращий результат показав Семенов, який фінішував дев'ятим.

33. Артем Прима (Україна) (1 + 2 + 1 + 1) +4: 34,4

Відзначимо, що чемпіонат Європи з біатлону буде проходити з 20 по 24 лютого. В рамках змагань заплановано проведення восьми гонок.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що знаменитий український біатлоніст сенсаційно виграв Гонку легенд.