• НБУ:EUR 42.10
НБУ:USD  39.55

20 квітня

Українська біатлоністка завоювала медаль чемпіонату Європи

Українська біатлоністка Юлія Журавок посіла друге місце в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи в Раубічах і стала володаркою срібної медалі.

Журавок пройшла 15-кілометрову дистанцію за 48 хвилин 45 секунд, допустивши один промах. Відставання українки від переможниці гонці Ханни Еберг склало 32 секунди. У трійку також увійшла представниця Білорусі Ірина Кривко.

Також в топ-20 увійшли ще дві українські спортсменки. Валентина Семеренко посіла 11-е місце, допустивши чотири промахи на вогневих рубежах. Анастасія Меркушина фінішувала на 18-й позиції, промахнувшись п'ять разів.

Ольга Абрамова завершила гонку на 47-му місці, допустивши п'ять промахів, Віта Семеренко посіла 51-е місце (сім промахів). І нарешті ще одна українка - Надія Бєлкіна не стартував.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українські біатлоністи увійшли в топ-15 першої гонки чемпіонату Європи.