• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Ліга Європи: "Динамо" спокійно вийшло в 1/8 фіналу - відеоогляд

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" обіграло грецький "Олімпіакос" з рахунком 1:0 і завоював путівку в наступну стадію турніру. Нагадаємо, що в першому матчі команди зіграли внічию 2:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Олімпіакос".

У першому таймі команди довго шукали підступи до воріт один одного. Рахунок був відкритий на 32-й хвилині. Миколенко виконав простріл у штрафну і Фран Соль переправив м'яч у ворота. Цей гол став для нього першим у складі киян. Перед самим свистком на перерву Соль міг оформити дубль, але з близької відстані не зумів переграти голкіпера гостей.

ДИНАМО - ОЛІМПІАКОС: ВІДЕО ГОЛА

Другий тайм виявився бенефісом воротаря "Динамо" Дениса Бойка, який кілька разів врятував команду в дуже складних ситуаціях.

"Динамо" вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії відбудеться 22 лютого о 14:00.

"Динамо" Київ Україна - "Олімпіакос" Греція - 1:0 (1:0)

Гол: Соль, 32

"Динамо": Бойко, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Шабанов, Шепелев, Шапаренко (Гармаш, 76), Циганков, Буяльський, Вербич (Смирний, 90), Фран Сіль (Русин, 90).

"Олімпіакос": Са, Мерья, Цімікас, Торосидіс, Сіссе, Фортуніс (Герреро, 65), Бухалакіс (Натхо, 65), Поденсе, Гільєрме, Діаш (Масурас, 46), Хассан.

Попередження: Вербич (22), Сіссе (22), Кендзьора (23), Поденсе (45), Герреро (66), Шепелев (79), Торосидіс (84).