Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Ліга Європи: "Шахтар" розгромлений в Німеччині і покидає турнір - відеоогляд

Донецький "Шахтар" не зумів пробитися до 1/8 фіналу Ліги Європи. Після нічиєї в Харкові (2:2) "гірники" на виїзді програли "Айнтрахту" з рахунком 1:4.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Айнтрахт" - "Шахтар".

"Шахтар" двічі пропустив в середині першого тайму. Спершу Луці Йовичу ніхто не завадив вбити м'яч у сітку після прострілу з правого флангу, а через три хвилини господарі заробили пенальті за гру рукою Миколи Матвієнка. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Себастьян Аллє.

На 63-й хвилині "Шахтар" відіграв один м'яч - після закидання від Марлоса і прострілу Ісмаїлі на лінію воротарського Жуніор Мораес не без зусиль, але все ж зумів переграти воротаря.

У наступні п'ятнадцять хвилин "гірники" могли забивати ще двічі, але обидва рази господарів врятувала перекладина. Спершу після класного удару Марлоса з-за меж штрафного, а потім після удару головою від Тайсона.

Замість забитого гола "Шахтар" отримав пропущений. Рідкісну контратаку "Айнтрахта" точним ударом завершив Аллє. А ще через кілька хвилин Анте Ребич довів рахунок до розгромного.

АЙНТРАХТ - ШАХТАР: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

"Айнтрахт" - "Шахтар" - 4:1 (перший матч - 2:2)

Голи: Йович, 23, Аллі, 27 (пенальті), 81, Ребич, 88 - Мораес, 63

"Айнтрахт": Трапп, да Коста, Абрахам, Н'Діка, Хінтереггер, Роде (Віллемс, 73), Хасебе, Костич, Гачіновіч (Де Гузман, 90), Аллє, Йович (Ребич, 71)

"Шахтар": Пятов, Бутко (Болбат, 66), Хочолава, Матвієнко, Ісмаїлі, Алан Патрік, Коваленко (Кайоде, 80), Тайсон, Соломон (Майкон, 46), Марлос, Мораес