Четвер, 2 травня

2 травня

"Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуль" розписали бойову нічию в чемпіонаті Англії: відеоогляд

У матчі 27-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуль" зіграли внічию з рахунком 0:0. Зустріч відбулася на стадіоні "Олд Траффорд" в Манчестері.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль".

Поєдинок був багатим на жорсткою боротьбою, в результаті чого ще в першому таймі тренери були змушені провести чотири заміни. Через травми не зуміли дограти навіть до перерви Еррера, Мата і Лингард у "МЮ", а також Фірміно у "Ліверпуля".

Незважаючи на травми, манкуніанці були ближче до перемоги. Найреальніший шанс забити гол мав Лингард, який вийшов один на один з воротарем, але почав обігравати його і втратив м'яч. У цьому епізоді хавбек отримав травму і був замінений.

Нічия дозволила "Ліверпулю" очолити турнірну таблицю Прем'єр-ліги, а "Манчестер Юнайтед" опустився на п'яте місце.

"Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль" - 0:0

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Янг, Смоллінг, Шоу, Лінделеф, Погба, Еррера (Перейра, 21), Мактоміні, Мата (Лингард, 25; Санчес, 43), Решфорд, Лукаку.

"Ліверпуль": Аліссон, Робертсон, ван Дейк, Матіп, Хендерсон (Шакірі, 72), Мілнер, Вейналдум, Фабіньо, Мане, Фірміно (Старрідж, 31), Салах (Орігі, 79).

Попередження: Мілнер (23), Янг (81), Шакірі (83), Вейналдум (90).