Понеділок, 6 травня

6 травня

5 травня

Українська біатлоністка увійшла в топ-10 заключній гонки чемпіонату Європи

У білоруських Раубічах завершився чемпіонат Європи з біатлону. В жіночій гонці переслідування, яка завершувала турнір, українська біатлоністка Анастасія Меркушина посіла восьме місце.

Меркушина пройшла дистанцію в 12,5 км за 29 хвилин, допустивши два промахи. У топ-15 увійшла ще одна українка - Валентина Семеренко, яка фінішувала на 13-му місці. Її сестра Віта Семеренко завершила гонку на 16-й позиції, Надія Бєлкіна стала 19-й. Юлія Журавок не фінішувала.

Перемогу в гонці здобула росіянка Катерина Юрлова-Перхт, друге місце зайняла представниця Білорусі Ірина Кривко. Бронзову медаль завоювала німкеня Каролін Хорхлер.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українські біатлоністки залишилися без медалей у спринтерській гонці чемпіонату Європи.