Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

"Динамо" з рекордом розгромило "Зорю" у чемпіонаті України: відеоогляд

25 лютого в Києві відбувся матч 19-го туру чемпіонату України, в якому київське "Динамо" розгромило "Зорю" з рахунком 5:0.

На "Апострофе" пройшла відео онлайн трансляція матчу.

Кияни та луганчани проводили перший матч національної першості після зимової перерви. Для "Зорі" випробування виявилося справжнім кошмаром, в той час як "Динамо" здобуло найбільшу перемогу в сезоні.

До перерви підопічні Олександра Хацкевича вели в рахунку 3:0. На 34-й хвилині перший гол забив Шапаренко, а через чотири хвилини перевагу подвоїв Вербич. Ще до перерви Шапаренко оформив дубль, що також вдалося Вербичу у другому таймі. П'ятий м'яч "Динамо" забив Фран Соль, який відзначився вже в другому матчі поспіль.

ДИНАМО - ЗОРЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

"Динамо" відстає від лідируючого "Шахтаря" на чотири бали.

Динамо - Зоря 5:0

Голи: Шапаренко, 34, 45, Вербич, 38, 53, Соль, 73

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Буяльський (Алібеков, 76), Шапаренко, Циганков (Цитаишвили, 70), Соль (Русин, 79), Вербич

Зоря: Луїс Феліпе, Караваєв, Вернидуб, Литвин, Чеберко, Сілас (Арвеладзе, 46), Чайковський, Луньов (Кабаев, 46), Кочергін (Леонардо, 73), Хомченовський, Будковський

Попередження:Шапаренко, Вербич, Сидорчук, Шабанов-Луньов, Кабаєв, Литвин