Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

"Шахтар" впевнено обіграв "Олександрію" в чемпіонаті України: відеоогляд

У матчі 19-го туру туру чемпіонату України донецький "Шахтар" обіграв "Олександрію" з рахунком 2:0. Зустріч відбулася в Харкові на стадіоні "Металіст".

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Олександрія".

Рахунок на 14-й хвилині зустрічі відкрив Марлос, який обігрався з Тайсоном, і з близької відстані відправив м'яч у ворота. На 34-й хвилині Марлос класно вирізав м'яч на дальню штангу і Мораєс послав м'яч точно в кут.

У другій половині зустрічі "гірники" неодноразово могли збільшити розрив у рахунку, але блискуче грав голкіпер гостей. Найреальніший шанс був у Марлоса, який не реалізував пенальті. У "Олександрії" теж було кілька можливостей, але або футболісти гостей їх не використали.

Після матчу "Шахтар" продовжує лідирувати в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, "Олександрія" залишилася на третій позиції.

"Шахтар" - "Олександрія" - 2:0 (2:0)

Голи: Марлос (14), Мораєс (34)

"Шахтар": Пятов, Болбат (Матвієнко, 90+2), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік (Майкон, 69), Марлос, Коваленко (Соломон, 80), Тайсон, Мораєс.

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Шендрик, Гречишкін (Пономар, 77), Стецьків (Микицей, 46), Банада, Запорожан, Дедечко, Ковалець, Полярус (Сітало, 46), Лучкевич.

Попередження: Кривцов - Стецьків, Дедечко, Сітало.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" готує гучний трансфер.